Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. decembra 2015 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

IMT Smile a Lúčnica pridali ďalšie predstavenie v Bratislave

Hudobno-tanečný projekt Made in Slovakia kapely IMT Smile a Umeleckého súboru Lúčnica ovládne aj túto zimu koncertné pódiá. Toto netradičné spojenie sa už o pár dní vydá na turné, ktoré sa podľa pôvodných plánov malo s divákmi rozlúčiť 9. januára 2016 na Zimnom štadióne O. Nepelu. Rozlúčka sa však posúva!

IMT Smile a Lúčnica sa po minuloročnom úspechu a vypredaných koncertných halách rozhodli pred tohtoročnými sviatkami predstavenie Made in Slovakia ešte raz zopakovať. K jednému rozlúčkovému predstaveniu sa však pre obrovský záujem o vstupenky postupne pridávali ďalšie. Tento týždeň sa dokonca organizátori rozhodli pridať ešte jedno a to 10. januára 2016 opäť na Zimnom štadióne O. Nepelu v Bratislave. Toto predstavenie tak napokon bude posledným a zároveň veľkolepou rozlúčkou s týmto megaúspešným projektom.

Mesiac po zverejnení pridaného predstavenia 9. januára 2016 na bratislavskom zimnom štadióne sú už teraz takmer všetky vstupenky vypredané a facebookovú fanpage projektu, ako aj rôzne stránky s inzerátmi, začali zaplavovať žiadosti o ďalšie. Najmä v posledné týždne boli zaznamenané rekordné predaje vstupeniek na Made in Slovakia, ako aj dopyt po lístkoch na sedenie, ktoré sú už vypredané. „Aby sme uspokojili všetkých fanúšikov, ktorí sa zháňajú po vstupenkách, rozhodli sme sa pridať ešte jedno, posledné predstavenie 10. januára. Vôbec to nebolo ľahké rozhodovanie neustále pridávať ďalšie a ďalšie termíny, takýto záujem naozaj nikto z nás nečakal. Považujem to za historický úspech na Slovensku. Zároveň všetkým fanúšikom ďakujeme za prejavenú priazeň a sľubujem, že to, čo na našich predstaveniach zažijú, bude naozaj obrovská show a úžasný hudobno-tanečný zážitok. Spravíme pre to všetko, my IMT Smile, Lúčnica, i každý jeden človek, ktorý na predstaveniach spolupracuje,” u
vádza s nadšením Ivan Tásler, líder IMT Smile a jeden z producentov projektu.

https://www.youtube.com/watch?v=5xKRIEb0WUM

IMT Smile a Lúčnica sa tak s predstavením Made in Slovakia v réžii Jána Ďurovčíka, s choreografiami umeleckého vedúceho Lúčnice prof. Štefana Nosáľa a hitmi IMT Smile predstavia publiku dovedna až sedemkrát. 14. a 15. decembra v Košiciach, 19. decembra v Prahe a v hlavnom meste odohrajú koncerty 21. a 22. decembra a v novom roku 9. a 10 januára.

Predpredaj vstupeniek
https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=65203
https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=-2147483309

Termíny predstavení:
14. december 2015, 19:00 hod.- Steel Aréna, Košice
15. december 2015, 19:00 hod.- Steel Aréna, Košice
19. december 2015, 19:00 hod.- O2 arena, Praha
21. december 2015, 19:00 hod.- Incheba Expo Aréna, Bratislava
22. december 2015, 19:00 hod.- Incheba Expo Aréna, Bratislava
9.január 2016, 19:00 hod.- Zimný štadión O. Nepelu, Bratislava
10.január 2016, 19:00 hod.- Zimný štadión O. Nepelu, Bratislava

Viac info na
www.facebook.com/imtlucnica

Zdroj:
Anna Tásler-Onderková
PR manager projektu IMT Smile a Lúčnica

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Polus City Center je oddnes VIVO! Bratislava s viac obchodmi a vylepšenou ponukou Lukáš Adamec a Ivan Tásler pozývajú na bratislavský koncert TANCUJ MI

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.