Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. júla 2014 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

IBM predstavila piatu generáciu Connections

BRATISLAVA 10. júla – Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) predstavila v prostredí cloudu sociálny softvér, ktorý umožní zákazníkom lepšie spojenie, spoluprácu a zdieľanie informácií s kľúčovými členmi tímu v rámci podniku, ako aj s obchodnými partnermi. Najnovšia verzia podnikovej sociálnej siete IBM Connections poskytuje zákazníkom z akéhokoľvek zariadenia a bezpečne, otvorenú a plne integrovanú sadu nástrojov na sociálnu komunikáciu a spoluprácu v reálnom čase, analýzy, ako aj nástroje pre správu obsahu.

Podľa prieskumnej spoločnosti IDC je IBM celosvetovým lídrom na trhu s podnikovým sociálnym softvérom. IBM Connections pomáha firmám a organizáciám dosiahnuť užšiu spoluprácu a lepšie zaangažovanie zákazníkov, zamestnancov, obchodných partnerov a tretích strán.

Potreba prehĺbiť zaangažovanie sa zamestnancov na firemnom dianí rýchlo rastie. Podľa výsledkov posledného prieskumu IBM C-suite study, realizovaného medzi 4200 vrcholovými manažérmi po celom svete, až 90 percent dopytovaných očakáva zvýšenie spolupráce prostredníctvom sociálnych sietí a nástrojov digitálnej komunikácie. Výzvou je pre firmy dnes, vyriešiť otázku, ako bezpečne zdieľať relevantné informácie od odborníkov tak, aby sa premenili na príležitosti na rast v biznise.

Podniková sociálna platforma IBM Connections 5 je prístupná v cloude, vďaka čomu je rýchlejšie a oveľa ľahšie dostupná pre zákazníkov. IBM Connections 5 umožňuje zdieľanie relevantného obsahu medzi internými a externými užívateľmi, pomocou jednoduchého zdieľania súborov a cez integrované sociálne nástroje na spoluprácu. IBM Connections 5 platformu možno veľmi rýchlo nasadiť v podnikovom prostredí. Umožňuje synchronizáciu podnikových súborov a dokumentov. Na sociálnu platformu IBM Connections sa v súčasnosti spoliehajú už tisícky firiem po celom svete. Sociálny softvér IBM Connections im umožňuje zvýšiť produktivitu ich zamestnancov, ako aj dosiahnuť lepšiu zaangažovanosť na dianí vo firme. Už v januári tohto roka spoločnosť IBM oznámila zámer priniesť do cloudu funkcie svojho e-mailu, ponuku v oblasti sociálnych kolaboračných nástrojov, chatovacích nástrojov, kalendára, kancelárskeho balíka a ďalšie pod jednou značkou IBM Connections.

Viac informácií nájdete na:
http://www-03.ibm.com/press/us/en/pressrelease/44287.wss

Viac informácií o Connections 5 nájdete na:
http://www-03.ibm.com/software/products/en/conn

Obrázky k téme nájdete na:
https://www.flickr.com/photos/ibm_media/sets/72157625095814870/

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Forbes zostavil rebríček najlepších zamestnávateľov na svete. Dominuje mu Samsung GLAMI trendy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.