Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. marca 2015 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

IBM MobileFirst pomáha firmám pri prijatí mobilnej stratégie

BRATISLAVA 5. marca – Spoločnosť IBM (NYSE: IBM) predstavila nové mobilné riešenia, ktoré prinesú podnikom a organizáciám väčšiu flexibilitu a rýchlosť, viac zapoja zamestnancov, ako aj zákazníkov do diania firmy a pomôžu im dosiahnuť obchodný rast. Nová platforma IBM MobileFirst pomáha organizáciám efektívne spravovať rastúce množstvo aplikácií a podporovať úspešné prijatie mobilných technológií vo firmách.

Viac ako polovica organizácií plánuje v nasledujúcich 12 mesiacoch vyvinúť šesť a viac mobilných aplikácií. Zatiaľ čo organizácie sú pripravené na zrýchlenie pri budovaní mobilnej stratégie a rozšírenie portfóliá svojich mobilných aplikácií, množstvo z nich má stále problémy s bezpečnosťou, integráciou a s neustále rastúcimi výzvami pri správe aplikácií, najmä v prostrediach s aplikáciami, ktoré sú určené pre viacero typov telefónov a tabletov. Až 85 percent spoločností pritom priznáva problémy s oneskorením vývoja aplikácií. Klienti IBM MobileFirst môžu pomocou tejto platformy nielen budovať mobilné aplikácie, ale ich môžu nasadiť a integrovať s nástrojmi vyvinutými pomocou tretích strán. IBM MobileFirst platforma je optimalizovaná pre HTML5, IBM tiež ponúka aj prispôsobenú verziu tejto platformy, navrhnutú špeciálne pre pôvodný vývoj na operačnom systéme iOS.

S celou sadou služieb mobilných platforiem, dostupných v cloude alebo v dátovom centre, môžu IT tímy jednoducho začleniť platformu IBM MobileFirst do už existujúcich aplikácií a poskytnúť používateľom prístup k možnostiam platformy kedykoľvek a kdekoľvek ich potrebujú. Táto flexibilita dáva IT tímom možnosť sústrediť sa na vytváranie pridanej hodnoty v biznise a firma tak nemusí strácať čas s riešením úloh, ktoré môžu byť štandardizované a riešené platformou. Platforma IBM MobileFirst tiež umožňuje obchodným partnerom spoločnosti IBM a ich vývojárom posilniť svoju digitálnu ponuku a budovať mobilnú stratégiu.

Podľa nedávno zverejnenej štúdie spoločnosti Forrester Consulting používanie platformy IBM MobileFirst prináša rast návratnosti investícií o 107 percent, s dobou návratnosti investícií kratšou ako osem mesiacov, v porovnaní s individuálnou integráciou nesúrodých mobilných aplikácií do firemných systémov. Na rozdiel od iných riešení pre mobilné podnikanie, platforma IBM MobileFirst umožňuje klientom zlepšiť svoje investície v mobilnom prostredí, umožňuje firmám rýchlejšie vstupovať na trh s novými produktmi, a prináša im kvalitnejšiu komunikáciu s koncovými užívateľmi, vrátane lepšej spätnej väzby.

Viac informácií nájdete na:
http://www-03.ibm.com/press/us/en/pressrelease/46140.wss

Obrázky k téme nájdete na:
http://ibmmobilefirst.tumblr.com/

O IBM
Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva vyše 430 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu. Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej generálnym riaditeľom je Martin Murgáč. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Forbes zostavil rebríček najlepších zamestnávateľov na svete. Dominuje mu Samsung GLAMI trendy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.