Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. júna 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Hra, v ktorej ide o život!

Ready Player One – Hra sa začína sa objavil na nejednom zozname najlepších kníh, získal viacero významných literárnych ocenení a spoločnosť Warner Bros. podľa neho pripravuje film v réžii Stevena Spielberga. Je to strhujúci dobrodružný triler z blízkej budúcnosti. Zo sveta virtuálnej reality a počítačových hier. Svetový čitateľský hit, ktorý vychádza vo vyše tridsiatich krajinách sveta a len v USA sa predalo vyše milión kusov.

Nájdi kľúče a vyhraj na
www.readyplayerone.sk

Píše sa rok 2044. Svet je veľmi nehostinné miesto. Ľudstvo sa ocitlo v hlbokej kríze. Minula sa ropa, klíma je zničená, rozšíril sa hladomor, chudoba a choroby.
Jediná záchrana pred bezútešnou realitou sa pre milióny ľudí stal virtuálny svet OASIS. Bezplatná online videohra prístupná všetkým – vytvoríte si novú identitu a žijete virtuálny život, ktorý je často na míle vzdialený tomu skutočnému.

Podobne je na tom aj Wade, ktorý žije dvojaký život. V tom virtuálnom sa však skrýva ešte čosi. Zlaté vajce s miliardovým dedičstvom po Jamesovi Hallidayovi, ktorý vytvoril celé OASIS a pred svojou smrťou pripravil pre ľudí hru.
Kto rozlúšti hádanky a splní úlohy roztrúsené v jeho výtvore, získa poklad, o akom sa mu nikdy ani len nesnívalo. .
Milióny ľudí sa celé roky márne pokúšajú rozpliesť hustú sieť odkazov na popkultúru z konca dvadsiateho storočia. Až kým Wade jedného dňa nenatrafí na kľúč k rozlúšteniu prvej hádanky. Odrazu stojí proti tisíckam súperov v zúfalých pretekoch o uchmatnutie hlavnej ceny. Nejde tu však len o lákavú výhru, ale najmä o desivý dosah pretekov na skutočný svet, ktorý sa od základov zmení.
Honba za pokladom naberá na obrátkach. Súboje, vraždy, nečakané prekvapenia.
Hra sa začala. A je to desivá jazda!

Pozrite si TRAILER na novinku Ready Player One:
https://www.youtube.com/watch?v=87ELKx–oVg

Chcete zažiť podobný boj ako Wade v trileri Ready Player One? Rozlúštite hádanky, nájdite ukryté kľúče a získajte ceny, ktoré potešia každého milovníka kníh. Kliknite si na www.readyplayerone.sk a zabojujte o ceny. Hra sa začala!

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Cestovný ruch v Bratislave: Aké sú jeho najväčšie výzvy a ciele? Kto sú najpredávanejší slovenskí autori za rok 2023?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.