Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. mája 2012 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Hra LOTO 5 z 35 potešila ďalšieho hráča

BRATISLAVA 14. mája – Ďalšieho hráča potešila v nedeľu hlavná výhra v hre LOTO 5 z 35. „V nedeľnom žrebovaní padol v hre LOTO 5 z 35 ôsmy tohtoročný jackpot. Hráč, ktorý si podal stávku v Bratislavskom kraji, si bude môcť na svoj účet pripísať príjemných 16 065,95 eura,“ informoval hovorca spoločnosti TIPOS Rastislav Čépe.

Doteraz sa výherné čísla pre LOTO 5 z 35 žrebovali spravidla v nedeľu. Od 16. mája 2012 sa budú žrebovať pre „malé loto“ dvakrát do týždňa – v stredu a v nedeľu. K hre LOTO 5 z 35 pribudne aj doplnková hra JOKER, ktorá bude spoločná aj pre hru LOTO. Tá sa tiež žrebuje spravidla v stredu a v nedeľu. Hra LOTO 5 z 35 patrí medzi číselné lotérie s malým základným vkladom na jednu stávku, hodnota jedného tipu je 0,30 eura. Plný šesťtipový tiket na jedno žrebovanie hry LOTO 5 z 35 s doplnkovou hrou JOKER za 0,35 eura vyjde hráča len na 2,15 eura.

Hra JOKER je doplnková hra k číselnej lotérii LOTO a LOTO 5 z 35. Je to stávka na šesťčíslie uvedené na potvrdení o uzatvorení stávky, ktoré vytvorí generátor náhodných čísel. Výhra v hre JOKER je dosiahnutá vtedy, ak sa vyžrebované čísla šesťčíslia hry JOKER zhodujú presne na príslušných pozíciách s číslami nachádzajúcimi sa v šesťčíslí platného potvrdenia o uzatvorení stávky v časti JOKER, pri ktorom je vyznačená možnosť „áno“.

TIPOS zatiaľ eviduje osem tohtoročných jokerových výhier v prvom poradí. Prvá tohtoročná, ktorá padla vo februári, bola rekordná – 203 709,41 eura. Vyhral ju hráč, ktorý uzatvoril lotovú stávku s doplnkovou hrou v Nitrianskom kraji. Rozhodnúť sa pri uzatváraní lotovej stávky pre doplnkovú hru JOKER sa teda naozaj oplatí.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a.s. prijíma stávky na číselné lotérie LOTO, JOKER, LOTO 5 z 35, KENO 10 a EUROMILIÓNY okrem štandardných zberných miest aj prostredníctvom internetu cez stránku www.tipos.sk, ako aj prostredníctvom SMS správ zaslaním bezplatnej prázdnej SMS správy na číslo 3333.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Leto plné športu s televízormi Samsung s rozlíšením 8K Ako byť šťastní, keď sa svet okolo rúca? Divadlo na Tomovom jazere

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.