Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. októbra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Hostia víkendových diskusných relácií RTVS

BRATISLAVA 11. októbra – Pozvanie moderátora Branislava Dobšinského do živej diskusnej relácie RTVS Sobotné dialógy na Rádiu Slovensko prijali minister práce, sociálnych vecí a rodiny Ján Richter (Smer – SD) a poslanec NR SR Jozef Mihál (SaS). Rádio Slovensko diskusiu odvysiela v sobotu 12. októbra na Rádiu Slovensko.
Témy:
– Platy, dohodnutá valorizácia, tlak odborárov a – životná úroveň občanov;
– Nezamestnanosť, spôsoby ako tento problém riešiť (odvodové zaťaženie, firemné dane, investičné stimuly, vzdelanie);
– Konsolidácia verejných financií a penzijný systém.

Hosťami Marty Jančkárovej v živej diskusnej relácii O 5 minút 12 na Jednotke budú podpredseda vlády a minister financií SR Peter Kažimír a podpredseda výboru NR SR pre financie a rozpočet NR SR Jozef Kollár (SaS). Hlavnou témou bude návrh štátneho rozpočtu na rok 2014 – východiská, ciele, dopady a riziká. Diskusia sa vysiela v nedeľu 13. októbra na Jednotke.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Tip na víkend: V Trnave chystajú niekoľko vinárskych podujatí Smolenický zámok pozýva na ochutnávku exkluzívnej zámockej medoviny

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.