Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. decembra 2015 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

HC SLOVAN Bratislava a Lyoness odštartovali spoluprácu

BRATISLAVA 15. decembra – Koncom novembra oznámili HC SLOVAN Bratislava a medzinárodné nákupné spoločenstvo Lyoness svoju spoluprácu. V priebehu dnešnej tlačovej konferencie v Double Tree by Hilton hoteli v Bratislave bol verejnosti podrobnejšie predstavený spoločný „HC SLOVAN Cashback Card Programm operated by Lyoness. „S Lyoness ako operátorom sme zahájili silný vernostný program, z ktorého môže zároveň profitovať nielen náš klub, ale aj naši verní fanúšikovia“, zdôraznil Milan Vajda, marketingový riaditeľ HC SLOVAN.

Jedna karta, veľa výhod
Jadrom spolupráce je spoločná karta výhod – HC SLOVAN Cashback Card. Majitelia tejto karty získajú až do 5% Cashback, t.j. peniaze späť a Shopping Points z každého nákupu u viac než 50.000 Lyoness partnerských spoločností na celom svete. “ Na Slovensku sú to napríklad Tesco, Takko, OMV, kika, Mc Donald´s a ďaľších viac ako 1.800 obchodov a prevádzok v celej krajine, v ktorých bude možné HC SLOVAN Cashback Card použiť a ušetriť tak peniaze“, vysvetľuje Mario Slivka, výkonný riaditeľ Lyoness SR & ČR.
Fanúšikovia klubu HC SLOVAN si budú užívať nielen nákupné výhody Lyoness, ale zároveň budú môcť podporiť aj úspešné účinkovanie HC SLOVAN Bratislava v prestížnej KHL a ďalší rozvoj jeho detských tímov. Až 1% zo sumy nákupu u obchodného partnera sa bude automaticky posielať na podporu ich obľúbeného klubu. Štart karty je plánovaný na jar 2016.

Hlasovať a vyhrať
O dizajne HC SLOVAN Cashback Card môžu rozhodnúť sami členovia a fanúšikovia klubu. Do 10. januára 2016 môžu na webovej stránke cashback.hcslovan.sk hlasovať pre jeden zo šiestich dizajnov karty a zároveň si kartu aj zarezervovať. Tí najrýchlejší, ktorí budú v priebehu tejto doby hlasovať a zároveň sa zaregistrujú, majú možnosť vyhrať 5 x po 2 vstupenky na nasledujúce zápasy HC SLOVAN v KHL. V minulom roku LYONESS uviedol novinku – klubové cashback karty – ktoré najprv spustil vo vybraných špičkových talianskych športových kluboch. Koncom októbra bola uvedená klubová karta SK Rapid Viedeň, ktorú si predregistrovali desaťtisíce záujemcov. HC SLOVAN Bratislava je prvým športovým klubom na Slovensku, ktorý v spolupráci s LYONESS prichádza s projektom klubovej cashback karty ako moderným marketingovým nástrojom na spolufinancovanie rozvoja klubu.

O Lyoness
Oblasť podnikania skupiny Lyoness je rozdelená do 2 značiek: značka Lyoness zahŕňa nákupné spoločenstvo (shopping community) a vernostný program. Jej cieľovou skupinou sú spotrebitelia, ktorí v priebehu nákupov s Lyoness šetria peniaze (Cashback), a obchodníci, ktorí chcú využívať odvetvia a hranice prekračujúce vernostný program. Značka Lyconet zahŕňa všetky network-marketingové aktivity podnikateľskej skupiny. Cieľovou skupinou tejto značky sú súkromníci a podnikatelia. Lyoness podnikateľská skupina je teraz zastúpená v 46 krajinách na všetkých kontinentoch. Päť miliónov členov využíva Lyoness výhody u viac ako 50.000 partnerských spoločností po celom svete. Viac na www.lyoness.com.

O HC SLOVAN Bratislava
HC SLOVAN Bratislava je jedným z najstarších a najúspešnejších hokejových klubov na Slovensku, ktorý je i ďaleko za hranicami pojmom pre fanúšikov ľadového hokeja. V ére samostatnosti Slovenska získal majstrovský titul rekordných osemkrát, ako jeden z mála európskych klubov si zahral proti tímom z NHL. Klub pôsobí už štvrtú sezónu v prestížnej Kontinentálnej hokejovej lige (KHL), dlhodobo patrí medzi top 10 klubov v Európe s najvyššou priemernou návštevnosťou. Jeho hráči tvoria základ slovenskej reprezentácie. Viac na www.hcslovan.sk.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Sieť AAA AUTO za deväť mesiacov predala v strednej Európe takmer 65 000 áut Spotrebitelia rozhodli, ktoré regionálne projekty podporí Nadácia COOP Jednota

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.