Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. apríla 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Gerad Butler uviazol v horiacom Londýne!

„Charizmatický herec prišiel do britskej metropoly pracovne, navyše v spoločnosti najmocnejších mužov planéty! Určite netušil, že jeho pobyt v hlavnom meste Veľkej Británie sa zmení na ohnivé peklo a on bude postavený pred rozhodnutia, od ktorých závisí nielen jeho život!“

Našťastie sa tento scenár neodohral v skutočnosti, ale „len“ v úplne novom akčnom thrilleri LONDÝN V PLAMEŇOCH.
V kinách nás čaká akčná jazda ulicami horiaceho Londýna, ktorý sa zrútil pod útokmi teroristov. Hrozivej situácii sa rovnako ako v Páde Bieleho domu postaví práve Gerard Butler. A rovno sa hlási o cenu pro tvrďasa roka. Trúsi hlášky, nepriateľa likviduje na mnoho spôsobov, nôž používa tradične aj nečakane, zvýšil násilie aj používanie slávneho slova na F. Záchrana nespočíva v predvídateľných vojenských manévroch, ale v poctivej a tvrdej ručnej práci.

Biely dom dobyli a teraz si teroristi vezmú eště väčšie sústo. Na pohreb britského premiéra sa zídu lídri celého západného sveta a vďaka bezpečnostným manévrom by Londýn v tej chvíli mal byť tým najstráženejším miestom na zemi. Namiesto toho sa však stane smrtiacou pascou. Séria prekvapivých a drvivých útokov za sebou zanechá svetových vodcov v pozíciách mŕtvol, výbuchy šíria skazu a monumenty anglickej metropoly sú v plameňoch. Londýn a západný svet sa behom chvíle ocitnú na kolenách a hľadia tvárou v tvár budúcnosti v totálnom chaose.
Jedna vodcovská hlava však zatiaľ sedí na svojom krku. Americký prezident (Aaron Eckhart) sa pod ochrannými krídlami svojho osvedčeného strážcu (Gerard Butler) rútia ulicami britskej metropoly z ohniska skazy. Útok je však pripravený príliš dobre a následný únik vrtuľníkom, ktorý má priniesť bezpečie a ráznu odvetu, končí doslova v troskách. Sami a bez akejkoľvek podpory stoja strážca so svojím prezidentským chránencom v Hyde Parku uprostred ochromeného Londýna plného teroristov. Stane sa z nich povestné najlepšie sústo na koniec? Lov začína.

Gerard Butler sa k svojej postave vrátil nielen ako herec, ale tiež ako producent a do filmu vložil niekoľko klasických a takmer staromódnych akčných momentov. „V jednej chvíli musíme prejsť ulicou, kde je pripravená kopa strelcov. Vieme, že to nemusíme prežiť, ale je to jediná cesta. Pozrieme sa na seba a šliapneme na plyn. To je jednoducho Butch Cassidy a Sundance Kid,“ popisuje nadšene Butler, fanúšik drsniakov štýlu Paula Newmana, Steva McQueena či Lee Marvina.

Film nadväzuje na Pád Bieleho domu z roku 2013, ktorý celosvetovo zarobil vyše 160 miliónov dolárov a stal sa jedným z prekvapivých akčných hitov toho roka.
V hlavných úlohách sa okrem Gerarda Butlera a Aarona Eckarta predstavia aj Morgan Freeman a Angela Basset.

LONDÝN V PLAMEŇOCH v kinách od 7. apríla 2016.

Trailer k filmu TU: https://youtu.be/RUkoi6Lw4lQ

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

V Nostalgii Hitler versus Picasso, Renoir aj Sorrentino BASKETBAL-NBA: Prišiel o mamu. Frye rozhodol, LeBron už 10. strelec

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.