Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
93179_600_400_nwl_.jpg
22. júna 2020 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Fond pre budúcnosť športu Niké – Získaj podporu pre seba alebo svoj klub!

22.6.2020 – Si športovec? Získaj podporu pre seba alebo svoj klub. Takúto možnosť ti prináša najväčšia stávková spoločnosť na Slovensku a to prostredníctvom Fondu pre budúcnosť športu Niké. Získať grant na svoju činnosť pritom môžu všetky amatérske športové kluby, ale aj jednotlivci pôsobiaci na Slovensku.

Niké je tradičnou slovenskou a rodinnou firmou. Zároveň je najstaršou stávkovou spoločnosťou na Slovensku. Svoju prvú pobočku otvorila ešte v roku 1991 v Bratislave. Niké je lídrom na slovenskom stávkovom trhu nielen vďaka širokej sieti pobočiek, ale aj vďaka inováciám a zavádzaním najnovších technológii v digitálnom priestore.

Filozofiou Niké vždy bolo a aj bude pomáhať a podporovať slovenský šport. Príkladom sú spojenia Niké a futbalový Slovan, Niké a basketbalová Prievidza a mnoho ďalších aktivít. Teraz však podporu športu posúva ešte ďalej. Hovorí riaditeľ stávkovej spoločnosti Niké Ing. Roman Berger: „My v Niké šport milujeme. Vyhrávame, ale aj prehrávame s ním už takmer 30 rokov. Projekt ako finančne pomôcť slovenským športovým nádejam, ale aj amatérskym športovcom nosíme v hlavách už dlhé obdobie. Príchodom koronakrízy sa jeho realizácia zrýchlila. Uvedomujeme si, že mnohé kluby bojujú o holé prežitie a talentovaní jednotlivci nemajú možnosť rozvíjať svoj talent. Chceme im podať pomocnú ruku, preto sme vytvorili Fond pre budúcnosť športu Niké.“

O podporu z Fondu môžu žiadať amatérske športové kluby, ale aj jednotlivci a to z rôznych športových odvetví. Stačí natočiť krátke video v športovej akcii a uložiť ho na www.nikefondsportu.sk. „Na začiatok sme do fondu vložili 100 000 eur. Následne doň vložíme jeden cent za každý podaný tiket našich klientov. Prostredníctvom našich ambasádorov Tomiho Kida Kovácsa a Dominika Greifa vyzývame športovcov, aby nám zaslali videá pri ich aktivitách. Následne jednotlivé projekty vyhodnotíme a tie, ktoré nás najviac zaujmú podporíme,“ dodáva „otec“ myšlienky Ing. Roman Berger.

Tak teda, si športovcom? Získaj podporu z fondu pre seba alebo svoj tím!

Informačný servis

K téme

V Nových Zámkoch pribudne ďalšie stredisko technicko-hygienickej údržby, ktoré sa postará o čistotu vlakov národného dopravcu Až 8000 eur prerozdelí Nadačný fond Hartmann žiadateľom o kurz opatrovania

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.