Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. novembra 2016 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Film Vládkyňa zla bol včera najsledovanejšou nespravodajskou reláciou

BRATISLAVA 2. novembra – Disneyho príbeh o zlej kráľovnej si na Sviatok všetkých svätých pozrelo spolu 258-tisíc divákov (CS 12-54). So sledovanosťou 8,0 % a podielom 25,1 % sa stal film Vládkyňa zla najsledovanejším nespravodajským programom dňa. Premiéra zaujala najmä mladých ľudí vo veku 15 – 24 rokov, kde ženy zaznamenali sledovanosť 8,4 %, a podiel 45,8 % a muži sledovanosť 6,7 %, a podiel 32,0 %.
V utorok bol jednotkou vo svojom vysielacom čase Šport so sledovanosťou 8,3 %. Vyhral takmer vo všetkých cieľových skupinách. Rovnako si svoju pozíciu najsledovanejšej predpovede udržuje Najlepšie počasie, ktoré si včera pozrelo 308-tisíc divákov (sledovanosť 9,6 %, 27,6 % podiel na trhu).

Dáta sú analyzované v meraní LIVE + VOSDAL (Viewing On Same Day As Life) – analýza živého vysielania spojená s oneskorenou sledovanosťou prehranou v ten istý deň ako živé vysielanie.
Hodnoty sledovanosti sú uvedené za cieľové skupiny 12+ a 12-54

Zdroj dát: PMT Slovakia
PR JOJ Group

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

K téme

Voľbou kvalitnej práčky s modernými programami šetríte svoj šatník aj planétu Art Film Fest uvedie filmy z celého sveta, ale aj rekordný počet domácich premiér

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.