Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
31. októbra 2017 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

Festival EDMANIA odhaľuje mená a láka na bohatý lineup decembrovej edície

TRENČÍN 31. októbra 2017 – Trenčianske výstavisko EXPO CENTER bude v piatok 8. decembra hostiť tretie vydanie indoorového festivalu EDMANIA. Dva stage s dvoma prúdmi tanečnej muziky, ktoré nenechajú nikoho chladným, sú zárukou toho najlepšieho, čo tohtoročná sezóna na Slovensku ponúkne!

EDMANIA začala svoju históriu písať len pred necelými dvoma rokmi a už sa úspešne zapísala do sŕdc mnohých návštevníkov. Organizátori na Slovensko za svoju krátku históriu priniesli 30 zahraničných mien (medzi nimi aj hviezdy ako Armin van Buuren či Sander van Doorn) a dali priestor dvadsiatke slovenských a českých DJov. Aktuálne EDMANIA team usilovne pracuje, aby v piatok 8. decembra pripravila pre návštevníkov dokonalý audiovizuálny zážitok, na ktorý budú ešte dlho spomínať. „Pracujeme na tom, aby všetko klapalo – od vstupu do areálu, cez technické vybavenie, nabitý lineup až po najmenšie detaily, ktoré ocenia aj tí najnáročnejší návštevníci,“ informuje EDMANIA team.

Pre EDMANIA 2017 sa organizátori rozhodli vyskladať lineup, ktorý osloví naozaj široké publikum. Na Europa 2 stagi sa predstavia Bassjackers ako jediní zástupcovia TOP 40 z DJ MAG TOP 100. Ďalej vystúpia Sick Individuals so špeciálnou THIS IS SICK show,Lucas & Steve, Dante Klein, Mightyfools či Kris Kross Amsterdam či české duo Nfix & Candice. Návrat na EDMANIA hlási obľúbený techhousový producent a DJ Ferreck Dawn.V exkluzívnom warmup sete sa predstaví jediný slovenský zástupca na tomto stagi DJ EKG a sľubuje, že to bude niečo naozaj špeciálne!

https://www.youtube.com/watch?v=MltgBYfmCZw

Trance stage pri tretej halovej edícii hlási zrejme najbohatší lineup v histórii. Do Trenčína premiérovo prichádzajú Aly & Fila, Standerwick, Heatbeat, Nifra, Sunny Lax či Super8 & Tab. Opäť sa za playere na EDMANII postaví aj miláčik publika Ben Gold a populárny Andrew Rayel, ktorého mnohí považujú za nástupcu Armina van Buurena. Rodák z Trenčína – Driftmoon – pripravuje veľkolepú výpravu do hlbín tanečnej hudby za sprievodu talentovaných umelcov – Ellera van Buurena, Koena Herfsta a Geronima.

EDMANIA prinesie spolu 19 účinkujúcich, ktorí sa postarajú o vynikajúci hudobný zážitok. Festival so srdcom pripravuje aj tradične obľúbené sprievodné aktivity ako FUN FOTO zóna či ChillVill.

Predaj vstupeniek prebieha v sieti Ticketportal (SK, CZ, HU aj PL) a Partymenu.eu za cenu 29,99€ – na mieste budú stáť vstupenky 39,99€. „Upozorňujeme návštevníkov, že kapacita hál EXPO CENTER v Trenčíne je limitovaná. Minulý rok bol SOLD OUT už o 23tej a mnohí odchádzali sklamaní. Preto odporúčame lístky kupovať v predpredaji a zaistiť si svoje miesto vopred.“

EDMANIA 2017?PIATOK 08.12.2017
?EXPO CENTER TRENČÍN
?Štart 19:00
?Koniec 6:00
?Event bit.ly/EDMANIA-2017
?Lístky bit.ly/EDMANIA-vstupenky
?Trance stage: Andrew Rayel, Aly & Fila, Ben Gold, Driftmoon special live with Eller van Buuren, Koen Herfst & Geronimo, Heatbeat, Nifra, Standerwick LIVE, Styller, Sunny Lax, Super8 & Tab
?Europa 2 stage: Bassjackers, Dante Klein, EKG, Ferreck Dawn, Kris Kross Amsterdam, Lucas & Steve, Mighty Fools, Nfix&Candice, Sick Individuals

K téme

Najstarší folklórny festival oslávi 70 rokov Sergej Loznica si v Košiciach prevezme Zlatú kameru

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.