Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. septembra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

F. Palko otvoril Vonkajší vodný svet v Kúpeľoch Rajecké Teplice

BRATISLAVA 13. septembra – Viac ako rok trvala modernizácia areálu hotela Aphrodite v Rajeckých Tepliciach. Vo štvrtok 12. septembra 2013 v kúpeľoch slávnostne uviedli do prevádzky Vonkajší vodný svet za účasti štátneho tajomníka Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR Františka Palka.
Architekti dodržali jednotný štýl hotela Aphrodite a veľkorysý antický štýl použili aj pri výstavbe Vonkajšieho vodného sveta. Klienti kúpeľov si tak môžu liečebné, regeneračné a relaxačné účinky rajeckej vody užívať v nádhernom priestore vyzdobenom sochami z bieleho mramoru. Nachádza sa v ňom sedací kruhový bazén vybavený masážnymi tryskami, plavecký bazén, turecké kúpele a bralový bazén s vodopádom.
Pásku na vstupe do Vonkajšieho vodného sveta slávnostne prestrihol štátny tajomník František Palko. „Kúpeľníctvo je zlatom v segmente cestovného ruchu, hovorí sa, že nie je choroba, ktorá by sa v kúpeľoch nedala liečiť,“ povedal. „Som rád, že k rastúcemu počtu hostí prichádzajúcich do slovenských kúpeľov prispievajú aj Kúpele Rajecké Teplice.“
Za prítomnosti predsedu predstavenstva SLK Rajecké Teplice Zdenka Miškolciho, viceprezidenta Zdenka Miškolciho ml., primátora Rajeckých Teplíc Petra Dobeša a ďalších hostí celému novovybudovanému areálu požehnal kňaz Martin Čerňanský.
Finančné prostriedky na výstavbu Vonkajšieho vodného sveta získali kúpele z Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast v rámci zmluvne viazaných projektov vo výške 500 tisíc eur. Celková investícia prístavby je tri milióny eur.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Štefánik mal oči plné oblohy AXA Nadačný fond podporil mladých slovenských vedcov. Ich projekty môžu zmeniť svet

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.