Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. mája 2012 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Elena Podzámská sa bojí starnutia!

BRATISLAVA 11. mája – Obavy žien zo starnutia sú preto pochopiteľné. Postup tradičného chirurgického spevňovania pokožky je nákladný, veľmi bolestivý, vyžaduje dlhú dobu na zotavenie pacienta a často vyzerá tiež neprirodzene.
Spevňovanie pokožky pomocou neinvazívneho NEW AGE FACELIFT vyskúšala aj herečka Elena Podzámska, ktorá neskrývala svoju radosť nad touto technologickou novinkou: „rada sa o seba starám. Jediné, čoho sa naozaj bojím, sú plastické operácie a nikdy by som si nedala urobiť prsia. Neodsudzujem to, ale mňa osobne to veru neláka. Oslovujú ma skôr neinvazívne metódy, ako napríklad táto. U nás na Slovensku je New Age Facelift novinka a veľmi sa teším na omladzujúci výsledok, ktorý bude viditeľný už od prvého mesiaca do pol roka.“
Táto metoda vám ponúka nechirurgické riešenie bez skalpelu a operácie, ktorého výsledkom je pevnejšia a hladšia koža, redukcia podbradku a celkové omladnutie po dobre znášanom bezbolestnom ošetrení prevedenom ambulantne. Doba nutná pre zotavenie je teda nulová a vy tak môžete pokračovať vo svojich bežných činnostiach.
,,Neinvazívny New Age Facelift využíva poznatky najmodernejšej laserovej technológie a modernej medicíny. Termické vlny určitej špecifickej dĺžky aktivujú a naštartujú tvorbu nového podkožného kolagénu a elastínu. Dochádza tak prirodzene k vypnutiu povädnutej alebo starnúcej kože. Klinické štúdie preukázali, že New Age Facelift nielen vráti čas o 5 až 10 rokov, ale zároveň pôsobí tiež ako prevencia proti starnutiu,“ hovorí MUDr. Pavel Boček, špecialista Fakultnej nemocnice Motol v Prahe a odborný lekár kliník Yes Visage v Čechách.
Kliniky YES VISAGE účinne, bezpečne a najmä prirodzene skrášľujú a formujú postavu i pleť bez operácií, skalpelov, bolesti a jaziev pomocou modernej medicíny a špičkovej techniky. Medzi množstvo spokojných klientov patria aj mnohé známe české osobnosti a top celebrity, ako napríklad topmodelka Simona Krainová, speváčky Lucie Bílá, Marta Jandová, Ewa Farna, Anna K, herečky Alice Bendová, Kateřina Brožová, Tereza Kostková, moderátorky Halina Pawlovská, Eva Decastelo, Michaela Ochotská, Bára Niničová, Romana Jákl Vítová, modelky Agáta Hanychová, Hana Mašlíková, či osobnosti ako Vendula Svobodová, Ivana Gottová a veľa ďalších.

Kliniku YES VISAGE so salónom YES VIP nájdete na Michalskej ulici č. 9 v Bratislave, viac informácií na www.yesvisage.sk

TIP: SÚŤAŽTE O 1 POUKAZ NA KRYOLIPOLÝZU V HODNOTE 400 EUR NA KLINIKE YES VISAGE ! Viac na krasa.as

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Až 90 % opýtaných neje dostatok ovocia a zeleniny. Novou kampaňou to chce BILLA zmeniť. V jej obchodoch nájdete až do 80 % slovenskej produkcie Novinky dm značiek Balea a dmBio zabodovali v 13. ročníku programu Voľba spotrebiteľov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.