Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. júla 2014 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Doprajte si pokožku pobozkanú slnkom

BRATISLAVA 10. júla – Chceli by ste byť v lete do zlatista opálená, bez pigmentových škvŕn, vrások a začervenania? Užívať si zdravé slnečné lúče a docieliť krásny odtieň pokožky? Je to možné vďaka kozmetickému tajomstvu, ktoré Francúzky poznajú už 35 rokov. Sú to opaľovacie produkty, ktoré nepôsobia proti slnku, ale so slnkom.

Slnečné lúče sú nevyhnutné pre život, zdravie a dobrú náladu. Svetlo a teplo zo slnka nás nabíja energiou, dáva pevnosť našim kostiam vďaka vitamínu D a chráni nás pred chorobami. Prečo sa teda pred slnkom chránime opaľovacími krémami so silnými UV faktormi? Väčšina z nás totiž vie, že slnením si môžeme spôsobiť poškodenie pokožky. Spálenie, vznik vrások alebo pigmentových škvŕn bývajú nepríjemnými dôsledkami slastných chvíľ opaľovania. Je vôbec možné vystaviť sa teplým slnečným lúčom bez obáv o svoju

Jemne opálená pokožka pôsobí oddýchnuto a príťažlivo. Zdravé opálenie je totiž tou najprirodzenejšou a najlepšou ochranou pred slnkom. Práve z tohto poznatku vychádza aj filozofia francúzskej dermo-kozmetickej značky Institut Esthederm: „Produkty Institut Esthederm nepôsobia proti slnku, ale so slnkom. Stimulujú pokožku k tomu, aby sa sama prispôsobila slnku a chránila sa úplne prirodzeným, zdravým opálením,“ hovorí Eva Boledovičová, odborníčka na pleť z Institut Esthederm. „Pleť je pri správnom použití našich produktov pripravená na slnko, dokonale chránená a zároveň prirodzene do zlatista opálená,“ dodáva Eva Boledovičová. Dôkazom je niekoľko patentov, prestížnych ocenení kozmetický Oscar, ktoré značka za svoje opaľovacie produkty dostala, ale aj dlhoročná obľúbenosť tejto značky v lekárňach vo Francúzsku. „Aj dámy, ktoré sa doteraz slnku nevystavovali, pretože trpia na slnečné alergie, pigmentové škrvny,alebo vrásky, môžu získať pri slnení s našou kozmetikou zdravú zlatistú pleť. Teraz sa môžu opáliť prirodzene a bez poškodenia pokožky“, hovorí kozmetická odborníčka E.Boledovičová. Na Slovensku sa s produktami Institut Esthederm môžete stretnúť výhradne vo vybraných lekárňach a kozmetických salónoch. Ich zoznam nájdete na www.esthederm.cz.

Pre ďalšie informácie prosím kontaktujte:
Ing. Eva Boledovičová
Institut Esthederm Brand Representative & Trainer
Tel.: +421 917 191 749
E-mail: e.boledovicova@esthederm.cz
www.esthederm.cz

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Poznajte trendy a udržateľnú módu Poznáte a používate aditíva? Postarajú sa o čistú a funkčnú umývačku riadu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.