Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. septembra 2017 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Diváci sa prostredníctvom aplikácie iReportér RTVS stanú spolutvorcami televízneho vysielania

BRATISLAVA 5. septembra – Uvedená platforma umožňuje získavanie videí od širokej verejnosti pre televízne vysielanie a online aktivity. Užívatelia si môžu stiahnuť aplikáciu, ktorá je dostupná pre zariadenia s operačným systémom Android a iOS. Po jednoduchej registrácii sa diváci stanú iReportérmi RTVS a vďaka prehľadnému ovládaniu aplikácie môžu okamžite začať nahrávať pútavé, atraktívne a aktuálne videá z diania okolo seba. Videá zároveň môžu posielať prostredníctvom webu ireporter.rtvs.sk.

Ak takto získané materiály spĺňajú všetky potrebné kritériá, bude ich RTVS využívať pre potreby spravodajstva, športu, počasia a ďalších relácií. Televízia týmto spôsobom dáva možnosť divákom podieľať na vytváraní unikátneho videoobsahu. Táto platforma zároveň umožňuje aj komunikáciu s iReportérmi, a to výzvami priamo vo vysielaní, push notifikáciami v mobilnej aplikácii či prostredníctvom emailov.

K téme

Vokálny highlight roka. ‚Songs We Know‘ v Bratislave Vo Vysokých Tatrách spojili lyžovanie a golf. Preteky priniesli Žampa a Sabbatini

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.