Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
103046_novy projekt 13.jpg
22. novembra 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Digitálna novinka v oblasti úverov pre podnikateľov

22.11.2023 – Tatra banka ako najlepšia digitálna banka pre malých a stredných podnikateľov v regióne strednej a východnej Európy (podľa Global Finance) prináša svojim klientom aj neklientom ďalšiu užitočnú funkcionalitu.

Postačuje, aby na webovej stránke banky alebo v mobilnej aplikácii Tatra banka zadali svoje IČO, zodpovedali krátke otázky a v okamihu získajú informáciu o maximálnej výške úveru, ktorú im vie banka poskytnúť. V prípade živnostníkov a jednoosobových spoločností môžu navyše prejsť celým úverovým procesom digitálne, bez akejkoľvek potreby návštevy pobočky.

Informácia o výške úveru na klik

Tatra banka prináša zmysluplné inovácie pre všetkých svojich klientov– fyzické aj právnické osoby. Práve pre druhú skupinu predstavuje online ponuku podnikateľského úveru ako prvá banka na Slovensku. Na získanie informácie, koľko finančných prostriedkov môže klient získať, mu bude stačiť, aby navštívil novú webovú stránku alebo mobilnú aplikáciu Tatra banka. Následne vyplní svoje IČO a odpovie na krátke otázky. Obratom sa mu zobrazia informácie o výške úveru pre svoje podnikanie. Ak klienta ponuka osloví, bude môcť pokračovať v úverovom procese rovnako digitálne. Nová služba je dostupná pre klientov aj neklientov.

Online financovanie kedykoľvek a kdekoľvek

Klienti a neklienti banky so záujmom o financovanie dokážu v Tatra banke získať informáciu o možnostiach financovania jednoducho a rýchlo – bez nutnosti návštevy pobočky alebo telefonického kontaktovania. Online podnikateľský úver je určený pre malé a stredné spoločnosti a živnostníkov, vrátane tých, ktorí si uplatňujú paušálne výdavky. Je vhodný aj pre rozvoj začínajúceho podnikania, keďže je dostupný už po mesiaci podnikateľskej činnosti. Klienti navyše nemusia poskytnúť zabezpečenie majetkom a pri poskytnutí dokladovať účel použitia finančných prostriedkov. Medzi jeho výhody ďalej patrí variabilita formy úveru. Klienti si sami vyberú, či uprednostnia splátkový alebo kontokorentný úver. Rovnako tak si prispôsobia výšku úveru až do 50 000 EUR a jeho splatnosť. Ak o úver požiada jednoosobová spoločnosť, môže ho získať úplne digitálne bez návštevy pobočky.

Jednoosobové spoločnosti predstavujú formu, v ktorej podnikanie zastupuje len jeden predstaviteľ. Ide napríklad o živnostníkov, slobodné povolania alebo firmy, v ktorých je konateľ a 100 % vlastník jedna a tá istá osoba.

Viac informácií o Online podnikateľskom úvere nájdete na webovej stránke.

Informačný servis

K téme

Digitálna budúcnosť: AOMV SR digitálne spracovalo už cez 5 miliónov strán dokumentov. Chcú pomôcť štátnej i verejnej správe Riešenia založené na perimetri v porovnaní s riešeniami založenými na izolácii

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.