Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. mája 2014 PR správyInformačné technológie od PRservis.skSITA Diskusia()

DATALAN IT FORUM 2014 predstaví najnovšie technológie

BRATISLAVA 6. mája – Ako konečne získať veľkú hodnotu zo stoviek firemných zdrojov a včas odhaliť neznáme trendy či kritické situácie? Ako získať zákazníkov v ére mobility a ponúknuť im skutočne personalizované služby? Ako zabezpečiť dáta a prístupy do firemných aplikácií v online svete? Odpovede na otázky a tipy na trendy technológie bez veľkých investícií prinesie konferencia DATALAN IT FORUM 2014, ktorá sa koná 29. mája v hoteli NH Gate One v Bratislave.

Tohtoročné DATALAN IT FORUM predstaví zaujímavé svetové trendy a inovatívne riešenia a ponúkne viac než 25 inšpiratívnych biznis nápadov a príkladov z praxe. „Pri príprave tém konferencie sme vychádzali z reálnych problémov a výziev, ktoré slovenský biznis v súčasnosti rieši. Zamerali sme sa predovšetkým na nové technológie, ktoré je možné rýchlo spustiť a pre firmy neznamenajú veľké investície,“ uviedol Michal Klačan, predseda predstavenstva v spoločnosti DATALAN. „Našou pridanou hodnotou sú nielen odborné znalosti, ale práve schopnosť rozumieť potrebám našich zákazníkov a využiť technologické inovácie v ich prospech.“

Na konferencii nebudú chýbať ani praktické skúsenosti o omnichannel prístupe, ktorý umožňuje vytvoriť zákazníkom ich vlastnú cestu k produktom a poskytnúť im jednotné, ale najmä personalizované informácie.

Najväčšou výzvou v segmente IT je podľa prieskumu spoločnosti DATALAN, ktorého sa zúčastnila viac než stovka manažérov, najmä bezpečnosť (43 % opýtaných). DATALAN IT FORUM 2014 prezradí, ako zabezpečiť a spravovať firemné dáta v mobilnej ére. Druhou najväčšou prioritou je prepojenie dát, firemných systémov a technológií. Keďže zjednodušenie a lepšie riadenie procesov trápi takmer tretinu slovenských firiem, témou budú aj nástroje na inteligentné prepojenie a správu štruktúrovaných a neštruktúrovaných firemných dát. „Na tieto témy sa pozrieme aj z pohľadu rozhodujúcich trendov, ktoré dnešný svet IT výrazne ovplyvňujú: mobilita, big data, cloudové služby, či softvérovo-definované infraštruktúry a podobne,“ hovorí Michal Klačan.

Hostia konferencie DATALAN IT FORUM 2014 si budú môcť vyskúšať aj netradičné technológie, ako napríklad inteligentné okuliare od Googlu, nositeľné technológie, či nové tlačiarne a veľkorozmerné informačné tabule. Dozvedia sa viac o tom, ako môžu vyzerať interaktívne aplikácie pre obchodníkov a zákazníkov, či mobilné služby v nemocnici.

Témy konferencie: Big Data, Mobilita a Cloud v lokálnych podmienkach.

– Prediktívne modely a rýchle analýzy dát zo všetkých možných firemných zdrojov
– Intuitívne, mobilné, sociálne, v cloude – moderné CRM riešenia
– Správa veľkého objemu dát bez veľkých investícií – cloudové služby v praxi
– Customer journey pre moderné riešenia – ukážka technológie Backbase Forms
– Podniková identita v dobe internetu
– Mobilné zariadenia a cloud v reálnej medicínskej praxi

Nepremeškajte príležitosť zoznámiť sa so špičkovými odborníkmi a inováciami, ktoré majú budúcnosť. Na konferenciu sa môžete zaregistrovať on-line na www.datalan.sk/itforum. Podujatie je bezplatné a kapacitne obmedzené.

Hlavnými partnermi konferencie DATALAN IT FORUM 2014 sú spoločnosti IBM, HP a Samsung. Podujatie podporili spoločnosti Microsoft, SAS, ESET, Slovak Telekom, Veeam, Evolveum a 2quadrant. Mediálni partneri: Hospodárske noviny, a magazíny Infoware a PC Revue.

O spoločnosti DATALAN, a. s.
Spoločnosť DATALAN pôsobí na slovenskom trhu od roku 1990 a v súčasnosti je popredným poskytovateľom informačných technológií na Slovensku a v okolitých krajinách. Dôkazom toho je ocenenie IT firma roka, 3. miesto v kategórii Firma roka TREND TOP 2010 a najvýznamnejšie partnerské ocenenia medzinárodných IT spoločností. Hlavnými oblasťami pôsobenia spoločnosti DATALAN sú infokomunikácie, softvér, outsourcing a cloud. Vďaka skúsenému tímu odborníkov, ktorí sú držiteľmi viac než 600 platných odborných certifikátov, spoločnosť úspešne zrealizovala mnohé rozsiahle projekty v oblasti správy dokumentov a informácií, riadenia procesov a spolupráce, optimalizácie IT infraštruktúry, outsourcingu IT a dodávok hardvéru. Prioritou spoločnosti DATALAN je zodpovedné podnikanie a kvalita poskytovaných riešení a služieb, čo potvrdzujú aj európske certifikáty manažérstva kvality ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 a ISO/IEC 27001:2005.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Firmy od technológií očakávajú efektivitu, zákazník pozitívnu skúsenosť Viac ako tretina detí na Slovensku by ocenila vzdelávanie v oblasti technológií

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Informačné technológie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.