Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. januára 2014 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Búrlivé víno aj Chlapi neplačú porazili všetky programy konkurencie

BRATISLAVA 28. januára – Suverénne najsledovanejšie spravodajské formáty aj pôvodnú seriálovú tvorbu priniesla v pondelok 27. januára 2014 na obrazovky televízia Markíza.
Najsledovanejším programom dňa sa stali Televízne noviny s ratingom 13,9 % a trhovým podielom 39,4 % v strategickej cieľovej skupine 12-54. Súhrn najdôležitejších udalostí dňa si nenechalo ujsť 906-tisíc divákov starších ako 12 rokov, čo je najvyšší počet od začiatku roka.
Výborne sa darilo aj nasledujúcim spravodajským reláciám Športové noviny (rating 11,8 % / share 31,7 %) a Počasie (rating 11,2 % / share 29,1 %).
Medzi nespravodajskými programami jednoznačne zvíťazil pôvodný rodinný seriál Búrlivé víno (rating 12,8 % / share 31,8 %), pondelkovú časť si nenechalo ujsť 830-tisíc divákov vo veku nad 12 rokov.
Jednotkou na trhu v čase vysielania bola aj nasledujúca séria príbehov Rodinné prípady. Epizóda s názvom Ozveny minulosti oslovila najmä ženy 25-34 (share 29,3 %) a porazila novú zábavnú reláciu konkurencie.
Podvečer sa na obrazovky televízie Markíza úspešne vrátil rodinný seriál Chlapi neplačú (rating 9,4 % / share 30,8 %), v rebríčku najsledovanejších programov dňa dokonca pokoril absolútne všetky programy konkurencie. Prvý diel novej série si vychutnalo 590-tisíc divákov starších ako 12 rokov.
Z ponuky televízie Doma si tradične najviac divákov zvolilo romantický seriál Sila (rating 2,4 % / share 7,1 %), na stanici Dajto uspeli filmy Koniec sveta (rating 2,1 % / share 5,3 %) a Epicentrum (rating 1,6 % / share 7,4 %).
Skupina Markíza (Markíza, Doma, Dajto) bola v pondelok v cieľovej skupine 12-54 výrazným trhovým lídrom celodenne (share 35,9 %) aj v prime-time (share 37,8 %).

PR oddelenie skupiny Markíza

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Trendy zákazníckej skúsenosti pomôžu maloobchodníkom čeliť rýchlym zmenám Návrat osudovej lásky a pomsty v novom preklade. Búrlivé výšiny

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.