Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
102446_produkty_3.jpg
11. septembra 2023 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Buďte si istý, BANCHEM to (č)istí

11.9.2023 – BANCHEM je slovenská rodinná firma. Spoločnosť vznikla roku 1990. Prvé roky fungovala ako fyzická osoba, od roku 1998 bola transformovaná na spoločnosť s ručením obmedzením.

Predmetom činnosti je vývoj, výroba a predaj v súčasnosti vyše 150 výrobkov vlastnej produkcie. Ide najmä o profesionálne a bežné čistiace prostriedky, dezinfekčný program pre zdravotníctvo a komunálnu sféru a tiež o produkty vyvinuté na mieru od zadávateľa. Tento sortiment je doplnený nákupom okolo 800 položiek obchodného tovaru – najmä upratovacej techniky a pomôcok, kompletného papierového hygienického sortimentu a ďalších položiek. Týmto portfóliom je pravidelne zásobovaná na tisícky firemných klientov. Spoločnosť má k dispozícii výrobné stredisko vo Veľkom Mederi a obchodné strediská v Banskej Bystrici a Prešove. Administratívna budova a podniková predajňa sa nachádza v Dunajskej Strede. Tento koncept umožní uspokojiť potreby veľmi širokého spektra zákazníkov od priemyselných podnikov, kúpeľov, domovov pre seniorov, upratovacích spoločností, klientov HORECA až po zdravotnícke zariadenia.

Spoločnosť exportuje asi 20 % produkcie do okolitých štátov, najmä do ČR a Maďarska.

Dobrý čistiaci prostriedok má byť v prvom rade v súlade s očakávaním klienta. Má jednoducho a bez námahy udržiavať čistené povrchy a predmety v pôvodnom stave, alebo tento ešte vylepšovať.

Vyskúšajte naše produkty a presvedčte sa sami. Radi Vám poradíme vo výbere produktov a určite odporučíme riešenia práve pre Vaše potreby.

www.banchem.sk

Informačný servis

K téme

Top foto dňa na SITA.sk: Jedinečné momenty z každého dňa na jednom mieste Buďte hrdinkou svojho vlastného príbehu s limitovanou kolekciou BE SHERO

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.