Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. augusta 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

BSK: Bratislavský región si žije svoj život s heslom Living the life

BRATISLAVA 6. augusta – Logom bratislavského regiónu je odteraz „Living the life“. Klipom a letným hitom „Living the life“ sme ukázali, ako sa dá žiť svoj život na Záhorí, v Pezinku, Senci, Bratislave, na rafte, na bajku aj na tobogane. Veríme, že tak, ako je úspešná medzi ľuďmi skladba od Miša Bieleho, tak si užijú aj tento klip a prídu si „Living the life“ vyskúšať na vlastnej koži,“ vyjadril sa výkonný riaditeľ KOCR Bratislava Region Tourism Lukáš Dobrocký.
Song „Living the life“ produkoval Viktor Hazard, text a spev mal na starosti nemenej známy Mišo Biely. Prvotná cieľovka bola jasná, preto prvé kroky s čerstvým dielkom viedli rovno do Europy 2, kde sa Biely&Hazard s „Living the life“ okamžite dostali do rotácie. Predminulý týždeň bola pesnička nasadená aj do Top 22 Europy 2, kde sa z novinky dostala za týždeň na štvrté miesto.
„Viktor Hazard a Mišo Biely nie sú v našom éteri nové mená a v záplave veľkých amerických produkcií je slovenské kvalitné dielko vždy osviežujúce. „Living the life“ si nás získal už po prvých sekundách. Bolo nám jasné, že tie beaty sú jedinečné,“ priznala potenciál hitu aj Jitka Fürst, riaditeľka rádia Europa 2.
 V spolupráci s produkčnou firmou UGLY AGENCY & PRODUCITON s. r. o., s Viktorom Hazardom, Mišom Bielym a už aj s rádiom Europa 2 vznikol na 9 lokáciách letný klip presne podľa požiadaviek Krajskej organizácie cestovného ruchu Bratislava Region Tourism. Klip akčný, adrenalínový, mladý, svieži a bez gýčových obrázkov, na ktoré sme v podobných prezentáciách zvyknutí. Bratislavský kraj nie je len regiónom pre rybárov, hubárov a plavcov. Bratislavský región má čo ponúknuť mladým akčným ľuďom, ktorých západ slnka nad lesom už nezaujíma. Klip bude od dnes súčasťou prezentácií Bratislavského samosprávneho kraja na domácich aj zahraničných turistických veľtrhoch.
„Chceli sme autorský song a originálny živý klip, ktorým budeme kraj prezentovať nielen na Slovensku, ale po celom svete. A to už teraz vďaka „Living the life“ máme,“ uzatvára debatu predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

ARRIVA spustila náborovú kampaň na vodičov v Bratislavskom samosprávnom kraji Nadácia Filantropia prináša II. edíciu špeciálnej konferencie o autizme

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.