Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. marca 2021 SprávySlovensko od PRservis.skSITA Diskusia()

Broker Consultig, a.s. s 32 % medziročným nárastom v realitných službách

23.3.2021 – Spoločnosť Broker Consulting, a. s.  sa rozhodla  v roku 2016 zaradiť  do svojej stratégie poskytovanie aj  realitných služieb.  Ukazuje sa, že tento koncept spojenia finančných a realitných služieb sa osvedčil najmä vo vzťahu ku klientom,  o čom svedčí aj medziročný nárast obratu v poskytovaní realitných služieb v roku 2020 oproti 2019 o 32 %.

Tento stav je možné pripísať turbulentným obdobím, ktorým v minulom roku prechádzal realitný trh na Slovensku.  Ceny nehnuteľností aj napriek pandemickej situácii  rástli, nakoľko dopyt po bytoch a domoch už niekoľko rokov prekonáva ponuku. V prospech zdražovania nehnuteľností nahrávali aj pomerne nízke úrokové sadzby a ešte stále dostupné hypotéky.

Záujem o vlastné bývanie teda neustále rastie. Aktuálne zákaznícku linku spoločnosti  kontaktuje s dopytom o kúpu nehnuteľnosti  1200 záujemcov mesačne. Viac ako 200 realitných špecialistov v rámci celého Slovenska ponúka kvalitné a profesionálne služby. Na prvom mieste je vždy BEZPEČNOSŤ celej realitnej transakcie. Ďalej je to skvelá PREZENTÁCIA vo forme videí, 3D vizualizácií a fotografií pripravených profesionálnymi fotografmi. V nedposlednom rade je to AKTÍVNE VYHĽADÁVANIE záujemcov alebo predávajúcich. „Naši realitní špecialisti využívajú  pri svojej práci najmodernejšie aplikácie“, povedal generálny riaditeľ spoločnosti Július Rusňák. „Pri nábere nehnuteľnosti či obhliadkach prostredníctvom aplikácie BROK sú jednoducho a rýchlo zaznamené informácie, ktoré sa verifikujú biometricky alebo SMS,“ dodáva Július Rusňák. Spoločnosť disponuje vlastným realitným systémom REX, ktorý poskytuje komfort realitným špecialistom spracovávať informácie rýchlo a efektívne.

Takmer 80 % kupujúcich používa na hľadanie domu či bytu internet. „Uvedomujeme si to, že marketing neodmysliteľne patrí k realitným službám,“ uviedol J. Rusňák.  „ONLINE MARKETING „must have“ v prostredí poskytovateľov realitných služieb.  Klasické vyzitky nahradili vlastné webové stránky, Facebook či Instagram, ktoré v našej spoločnosti pripravujeme  a spravujeme našim realitným špecialistom“, dodal J. Rusňák.  Poskytovanie realitných a finančných služieb spolu, je inovatívnym smerom, ktorý je pre spoločnosť obrovskou konkurenčnou výhodou. Broker Consulting, a. s. zaujala plnohodnotné miesto v rýchlo meniacom sa trhovom prostredí a má v pláne ukrojiť si zaslúžený diel „realitného koláča“ kvalitnými službami pre klienta. Tento rok plánuje zrealizovať minimálne 500 realitných obchodov s tržbami vo výške 1,2 mil. EUR. Inováciami v aplikáciách, internom systéme spoločnosti a digitalizácii procesov bude pracovať na zlepšovaní služieb poskytovaných realitnými špecialistami vo vysokej kvalite.

Broker Consulting je jednou z najväčších spoločnosti na slovenskom a českom trhu, ktorá poskytuje služby v oblastí financií a realít. Od roku 1998 si získala dôveru viac než 72 000 klientov. Priniesla na trh viacero inovácií. Finančné služby prepojila s realitnými, čím dokáže klientom poskytnúť maximálny komfort a komplexnosť poskytovaných služieb. Viac informácií najdete na www.bcas.sk na www.realityspolu.sk.

Informačný servis

K téme

Počet darcov krvi v lete klesá, VšZP sa ich preto rozhodla podporiť Kto vám preplatí škody na aute po silnej búrke?

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Slovensko

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.