Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
87462_plagata2 2 676x941.jpg
5. apríla 2018 PR správyKultúraHudba od PRservis.skSITA Diskusia()

Bratislava zažije koncert ILLA J – 22.apríl

BRATISLAVA 5. apríla 2018 – Tretí sólový album predstaví v Bratislave ILLA J (Detroit, US). Spevák a hudobník vlastným menom John Derek Yancey, známy ako ILLA J, je zakladajúcim členom detroitskej hip-hopovej formácie Slum Village, ktorú založil okrem ďalších členov aj so svojím starším a známejším bratom J DILLA. V súčasnosti je ILLA J jeden z mála interpretov, ktorým sa podarilo z rapovaného prejavu prejsť do kvalitného spievaného a inštrumentálneho pôsobenia na pódiu.

V poradí tretí vlastný album s názvom HOME predstaví slovenskému publiku v nedeľu 22.apríla 2018 v bratislavskom klube Hopkirk. Jeho aktuálne európske koncertné turné HOME European Tour Part 2 je výsledkom záujmu o jeho februárové turné. V mesiaci apríl sa ILLA J predstaví okrem západoeurópskych metropol aj v tej našej. Zaujímavosťou prvej časti koncertnej šnúry bol pomer ženského a mužského publika, kde 80% publika bola ženská.

Na scéne je vydavateľsky aktívny od roku 2004, počas svojej kariéry ILLA J spolupracoval napríklad s A Tribe Called Quest, Erykah Badu, MF Doom, De La Soul, Busta Rhymes, The Pharcyde, Common a mnoho ďalších umelcov a interpretov, niektorými pracuje aj v súčasnosti.

ILLA J

FB event

Predpredaj

Tvorba / diskografia:

1. ILLA J EP (2007)
2. YANCEY BOYS album (2008)
3. 4 PAST MIDNITE EP
4. EVOLUTION ako SLUM VILLAGE album(2013)
5. SUNSET BLVD. album (2013)
6. ILLA J album (2015)
7. YES ako SLUM VILLAGE album (2015)
8. HOME album (2017)
plus výberovka DIRTY SLUMS a DIRTY SLUMS 2 so skupinou SLUM VILLAGE

Videoklipy:

ILLA J – HOME

ILLA J – SOUNDS LIKE LOVE feat. DEBI NOVA

ILLA J – 7 MILE

ILLA J – UNIVERSE

ILLA  – SAM COOK

ILLA J – R U LISTENIN

ILLA J – WE HERE

K téme

Digitalizácia na Slovensku: firmy robia len prvý krok, chýba im ďalší rozvoj Dizajn štúdio ÚĽUV : Kresba v priestore. Výstava predstavuje diela tvorcov, ktorých spája hľadanie výtvarných polôh drôtu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Hudba

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.