Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. novembra 2014 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Bratislava privíta svetovú špičku v kickboxe

BRATISLAVA 14. novembra – Štyridsaťosem špičkových profesionálov z pätnástich krajín sa predstaví v súbojoch na svetovom šampionáte v kickboxe série W5. Dejiskom majstrovstiev, 29. a 30. novembra, bude bratislavská Incheba Expo Aréna. Podujatie sa bude niesť v duchu témy „Crossroad of times – Na križovatke čias“. Očakávaným súbojom o titul majstra sveta v kategórii 77 kg bude revanš slovenskej hviezdy Vladimíra „Dracula“ Moravčíka a holandského bojovníka Darryla „Master KO“ Sichtmana. Na MS tak nebude chýbať absolútna svetová i slovenská špička!

Organizátori šampionátu by radi slovenskému publiku predstavili kickbox nielen ako šport, ale i životnú filozofiu, štýl. Diváci tak môžu očakávať ako kvalitné športové výkony, tak i pútavé vizuálne stvárnenie témy šampionátu. V tejto atmosfére sa počas dvoch dní bude bojovať o viacero titulov vo verzii W5. V hmotnostnej kategórii 71 kg bude zápasiť brazílsky bojovník Alexandre „Good Boy“ Cosmo a legendárny Dzhabar Askerov z Ruska. Prvýkrát sa uskutoční boj o titul Majsterky sveta spomedzi žien v hmotnostnej kategórii 56 kg. V tejto pyramíde sa zúčastní slovenská bojovníčka Lucia „The pretty beast“ Krajčovič a ruská šampiónka Julia Berezikova. Očakávaný je súboj dlhoročnej konfrontácie medzi Maxom „Dobermanom“ Shalnevim a Rudom „Roninom“ Ďuricom, ktorí budú zápasiť o Interkontinentálny opasok W5 v kategórii 67 kg.

Medzinárodné Majstrovstvá sveta W5 v kickboxe 2014 majú názov Crossroad of times – Na križovatke čias. Hlavné motto W5 je „Vyber si cestu šampióna“! Toto heslo úzko súvisí so šampiónskou ideou – v každom období histórie ľudstva sa našli ľudia, ktorí si dobrovoľne a vedome vybrali cestu šampióna. Do piatich historických období – praveku, staroveku, stredoveku, novoveku a súčasnosti – divákov prenesie „stroj času“ zostavený pomocou moderných prezentačných technológií spolu.

Podrobne o podujatí: www.W5.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Na púť do Levoče vlakmi národného dopravcu Počas Folklórneho festivalu Východná budú v obci zastavovať aj rýchliky

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.