Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. mája 2015 PR správyŠport od PRservis.skSITA Diskusia()

Bežiaci pás MYRUN TECHNOGYM navrhnutý bežcami pre bežcov

BRATISLAVA 12. mája – Dnešným dňom oficiálne spúšťame predaj horúcej fitnessnovinky – bežiaci pás MY RUN TECHNOGYM, ktorý bol predstavený na výstave FIBO 2015 v Kolíne.

MYRUN TECHNOGYM® je navrhnutý tak, aby vám poskytol dokonalý zážitok z behu s osobnými tréningovými programami a okamžitou spätnou väzbou na techniku behu. Ide o prvé bežecké riešenie, ktoré jednoducho použijete aj na svojom tablete (nie je súčasťou) a trvale zlepší vašu techniku chôdze a behu.

S tabletom alebo bez neho
Stiahnite si do vášho tabletu aplikáciu MyRun a vyberte si program, ktorý vám vyhovuje. Umiestnite zariadenie na konzolu, stlačte tlačidlo Single Switch (patent v konaní) a začnite svoj tréning.
Alebo si priamo na páse nastavte vyhovujúcu rýchlosť a sklon, stlačte tlačidlo Single Switch a začnite sa pohybovať.

RUNNING RATE (patent v konaní) je index vyvinutý lekárskym a vedeckým tímom Technogym®, ktorý meria váš bežecký výkon. Index sa zvyšuje, ak zvýšite rýchlosť pri zachovaní ideálnej frekvencie krokov, pomáha zlepšovať vašu efektivitu a znižuje riziko zranenia.

Pozrite si video o RUNNING RATE
http://player.vimeo.com/video/116855967?autoplay=1

Prispôsobivý a tichý povrch
Inovatívny RUNNING SURFACE (bežecký povrch) sa prispôsobí vašej bežeckej technike a znižuje riziko zranenia tým, že absorbuje dopad bez spomalenia vášho pohybu. Zaistí hladký a tichý beh aj pri rýchlosti 20 kilometrov za hodinu.

Pozrite si video o MYRUN bežiacej ploche
http://player.vimeo.com/video/116855968?autoplay=1

Maximálne pohodlie, minimálna plocha
MYRUN TECHNOGYM® vám prináša rovnakú slobodu pohybu ako profesionálne bežecké pásy s najlepším pomerom medzi priestorom na beh a celkovou plochou stroja v triede.

Máme správny program pre váš cieľ
S MYRUN TECHNOGYM® bude váš tréning ešte zábavnejší a efektívnejší – naplánujte si cvičenie a pravidelné tréningy podľa vašich individuálnych potrieb a cieľov.

Beh do rytmu
RUNNING MUSIC vyberie z vášho zoznamu piesní tie, ktoré najlepšie vyhovujú tempu vášho behu. Vďaka tomu je MYRUN TECHNOGYM® prvý interaktívny hudobný bežiaci pás vôbec.

Montáž za 5 minút
Dizajn a balenie sú navrhnuté tak, že si zariadenie sami veľmi rýchlo a jednoducho zmontujete. Zvládnete to za 5 minút a hneď môžete začať trénovať.

Najnižšia spotreba energie
MYRUN TECHNOGYM® sa vďaka senzoru priblíženia zapne až po vašom príchode. Priemerne spotrebuje 700 W pri 10 km/h. Ak ho práve nepoužívate, automaticky prejde do pohotovostného režimu, v ktorom spotrebuje menej ako 0,5 W (Trieda AA+ pri domácich spotrebičoch).

Zdraví ľudia, zdravá planéta
MYRUN TECHNOGYM® prešlo hodnotením životného cyklu (Life Cycle Assessment, LCA) – systematickou analýzou environmentálneho vplyvu výrobku počas jeho životného cyklu – od výroby až po likvidáciu.

Nové materiály a riešenia
MYRUN TECHNOGYM® sme vyvinuli pomocou najmodernejších talianskych priemyselných procesov a inovatívnych materiálov používaných v automobilovom priemysle a sektore elektronických spotrebičov.

Pozrite si video o narodení MYRUN
http://www.technogym.com/gb/products/cardio-machines-workout-equipment/treadmills-running-machines/myrun/myrun-technogym/24296

MY RUN TECHNOGYM bežiaci pás s profi parametrami vám ponúkame za bezkonkurenčnú cenu 2 950Eur vrátane dopravy.
Viac informácii nájdete na našej stránke www.technogymstore.sk alebo priamo MYRUN TECHNOGYM

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Šteklivá romanca Večná vášeň Bežiaci pás pre ľudí, ktorí milujú beh

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Šport

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.