Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. septembra 2016 PR správyZdravie od PRservis.skSITA Diskusia()

Antimetil: Novinka, ktorá vyrieši vašu nevoľnosť

Chcete mať počas cestovania, pobytu v cudzích krajinách či tehotenstva ľahkosť v žalúdku? Existuje novinka na prírodnej báze, ktorá by sa mala stať vašim neodmysliteľným spoločníkom na cestách. Dokáže si totiž poradiť so žalúdočnými komplikáciami, ktoré nám hrozia najmä počas cestovania.

Pravdepodobne väčšina z vás zažila či už na vlastnej koži alebo koži niekoho iného nepríjemné ťažkosti spojené s cestovaním. Nevoľnosť, nutkanie na vracanie, bolesti žalúdka a hlavy. Práve tieto problémy nám dokážu znepríjemniť cestovanie. A najmä vtedy, ak zasiahnu našich najbližších, ktorým sa snažíme pomôcť. Taktiež komplikácie spojené so zmenou stravovacích návykov, ktorú často musíme na služobných cestách či dovolenkách podstúpiť, bývajú výrazným narušiteľom vytúžených voľných dní alebo akéhokoľvek pobytu v zahraničí. Tomu všetkému sa dá predísť.

Na slovenský trh prichádza novinka s názvom Antimetil obsahujúca suchý extrakt z koreňa zázvoru, ktorý je desaťkrát viac koncentrovanejší ako tradične upravený koreň zázvoru. „Antimetil bol navrhnutý belgickou firmou Tilman, ktorá sa špecializuje na prípravu rastlinných extraktov. Je to jedna z popredných firiem v Európe, ktorá pripravuje štandardizované rastlinné extrakty,“ hovorí PharmDr. Pavel Antolík, zástupca farmaceutickej firmy Ewopharma s.r.o., distribútora firmy BioGaia® a Tilman na Slovensku. „Uvedený produkt pomáha eliminovať problémy, ktoré nás často postihujú na cestách autom alebo na lodiach a podobne,“ dodáva.

Tento doplnok stravy na rastlinnej báze pomáha prekonať pocity nevoľnosti počas tehotenstva aj ženám v druhom stave. Takisto sa ho nemusia báť užiť dojčiace ženy a deti od troch rokov. „Aj keď je Antimetil u nás novinkou, v susedných krajinách sa už dávno distribuuje a osvedčil sa ako účinný pomocník. Keďže je na prírodnej báze, predstavuje bezpečné riešenie žalúdočných problémov aj pre gravidné ženy,“ hovorí PharmDr. Pavel Antolík.

Prečo práve zázvor? Táto liečivá rastlina, ktorú poznáme aj pod názvom ďumbier, je už od pradávnych dôb známa svojim priaznivým vplyvom na rôzne formy ťažkostí tráviaceho ústrojenstva. Obsahuje látky, ktoré stimulujú vylučovanie slín, žalúdočných štiav a žlče, priaznivo pôsobia na činnosť čriev, zmierňujú pálenie záhy, nadúvanie a plynatosť. Zvlášť obľúbený je ako prostriedok proti nevoľnosti a vracaniu. Rovnako nachádza uplatnenie pri liečbe chorôb z nachladnutia, kašli a nádche a bakteriálnych infekciách.

Ak si nechcete nechať pokaziť cestovanie a túžite predchádzať spomínaným problémom, nezabudnite si na cesty pribaliť Antimetil.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Televízor nemusí byť len nudný čierny obdĺžnik Kúpou smartfónu Samsung Galaxy S21 5G získate grafiku z dielne Bratiska

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Zdravie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.