Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. júla 2015 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Analytický projekt Phoenix Research on-line sa rozširuje na Slovensko

BRATISLAVA 22. júla – Vstup výskumného a analytického projektu Phoenix Research on-line na Slovensko je logický, hovorí riaditeľ projektu, politológ a niekdajší poradca premiérov a mnohých ďalších významných osobností z radov vrcholových politikov, Jan Kubáček. Slovenskú a Českú republiku spája podľa jeho slov množstvo spoločných tém, očakávaní i obáv.
„Sme presvedčení, že analytická prax osvedčená vo Veľkej Británii, Nemecku i USA má veľký informačný potenciál aj pre slovenských občanov, inštitúcie a firmy. Projekt Phoenix Research on-line, čerstvo vstupujúci na Slovensko, je partnerom americkej PewResearchCenter, spoločnosti s medzinárodnou pôsobnosťou 3Q Global a anglosasko-nemeckej AMR, čo umožňuje využívať overené metódy a moderné analytické postupy,“ priblížil Jan Kubáček.
„Výskumy Phoenix Research on-line vykonávame predovšetkým metódou online prieskumu. Vzorky respondentov vyberáme kvótovým výberom (napríklad podľa veku a pohlavia). Overenie dát prebieha vždy metódou simultánnej triangulácie, čo znamená, že používame kvalitatívne a kvantitatívne metódy v rovnakom časovom okamihu a to garantuje ich skutočnú aktuálnosť a validitu,“ dodal riaditeľ.
Projekt Phoenix Research on-line zvažuje v blízkej dobe rozšíriť svoje výskumy taktiež do susedného Poľska s cieľom osloviť širokú občiansku a korporátnu verejnosť na úrovni celej Vyšehradskej štvorky. Cieľom je zamerať sa skutočne efektívne a nadregionálne na výskumy mnohých fenoménov, ktoré oslovujú verejnosť v rámci strednej Európy, sú aktuálne, majú široký dopad a nie sú limitované hranicami jednotlivých krajín.

Jan Kubáček
riaditeľ projektu Phoenix Research on-line

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

nr;to

K téme

Udržateľnosť neziskoviek sa vlani výraznejšie nezmenila, problémom sú však personálne kapacity Aký bol Adolf Hitler? A naozaj túžil ovládnuť svet?

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.