Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
15. apríla 2016 PR správyKultúra od PRservis.skSITA Diskusia()

AJ SKROTENÍ MUŽI MÔŽU ZDIVIEŤ

13. apríl 2016 priviedol do Bratislavy vzácnych hostí: Jiřího Bartošku, Tatianu Vilhelmovú či Luciu Siposovú. Čo sústredilo osobnosti českého a slovenského hereckého neba na jedno miesto? No predsa slávnostná premiéra nového českého filmu Teória tigra. Premiéra sa konala za účasti hercov: Jiří Bartoška, Tatiana Vilhelmová, Lucia Siposová, či Arnošt Goldflam a tvorcov filmu: režisér Radek Bajgar, kameraman Vladimír Holomek, strihač Jan Mattlach a zvukár Radim Hladík. Slávnostnej premiéry sa zúčastnil aj producent filmu Petr Erben a koproducent filmu – Rozhlas a televízia Slovenska v zastúpení Václava Miku.

Premiére filmu predchádzala novinárska projekcia a tlačová konferencia. Počas nej sa hlavná postava filmu – Jiří Bartoška – predviedol v skvelej forme a dobrej nálade. Poskytol množstvo individuálnych rozhovorov, v ktorých nielen odpovedal na otázky, ale pôsobil tiež na prítomných svojou charizmou.

Večer otvorila a svojim šarmantným humorom spestrila Adela Banášová. Po 101 minútach filmového zážitku sa prítomní presunuli na priateľské stretnutie. Nechýbali na ňom známe osobnosti, dobré víno od Terra Parna, torta a samozrejme skvelá nálada.

Do slovenských kín prichádza ďalšia ukážka českej kinematografie – film Radka Bajgara s názvom Teória tigra. Hlavným hrdinom je veterinár Jan, ktorého prestane baviť život, ktorý žil doteraz a rozhodne sa to zmeniť… Film o živote, o odvahe vzoprieť sa tomu, s čím vnútorne nesúhlasíme, film o vzťahoch medzi mužmi a ženami, o konfliktoch, ale i láske k sebe a iným – to všetko je Teória tigra.
Čo od filmu môžete čakať? Podľa slov Jiřího Bartošku si „ženy berú tigra, aby z neho postupom času urobili králika, ktorému sa nasype trochu toho krmiva, ale hneď sa mu zavrú dvierka, aby mu náhodou nenapadlo hrať sa mimo králikárne na tigra. A to sa snažíme vyrozprávať v našom filme.“ Chcete vedieť, ako to s tým skrotením tigra dopadne? Tak príďte do svojho kina na film Teória tigra, ktorý Vám prináša filmová distribučná spoločnosť CinemArt SK. V každom dobrom kine už od 14. apríla 2016.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Ako môžu ženy prispieť k lepšiemu a bezpečnejšiemu svetu? Victor Ibara: Stres v práci zajedám v nemocničnom bufete – rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom zatiaľ stále hľadám

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Kultúra

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.