Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
91282_alessandro pasquale_veduca osobnost skupiny mattoni 1873 676x451.jpg

Karlovarské minerální vody s novou identitou: „Mattoni 1873″

16. augusta 2019 Správy, Slovensko

Najväčší výrobca a distribútor nealkoholických nápojov v strednej Európe, Karlovarské minerální vody, zjednotí rodinu svojich členských firiem pod spoločný názov "Mattoni 1873". Meno zakladateľa a rok vzniku symbolicky prikryjú orlie krídla s mottom "Sources and Tastes of Europe" (európske chute a pramene).

91278_fotolia_196548086_subscription_monthly_m 676x451.jpg

Cestovné poistenie? Oplatí sa mať celoročné

15. augusta 2019 Správy, Slovensko

Zlákal vás wakeboarding a tešíte sa, ako si na dovolenke zasurfujete v mori. Ako každý zodpovedný dovolenkár si k pasu pribalíte aj cestovné poistenie. Pozor, základný balík poistenia však na vaše adrenalínové zážitky nemusí stačiť.

91273_fireshot capture 008 pohodo.sk vyhladavac nabytku dekoracii a bytovych doplnkov www.pohodo.sk_ 676x510.jpg

Pohodo.sk – nový online projekt vydavateľstva JAGA

14. augusta 2019 Správy, Slovensko

Pohodo.sk, nový online projekt vydavateľského domu JAGA GROUP, v týchto dňoch uzatvára verejnú testovaciu prevádzku a naplno rozbieha komerčné aktivity. Pohodo.sk je prehľadný online agregátor tovarov z oblasti bývania - segmentu, v ktorom je JAGA na slovenskom mediálnom trhu tradičným lídrom.

91271_136a0519 676x451.jpg

JTRE podporuje Pláž Staré Mesto a prináša progam pre deti

8. augusta 2019 Správy, Slovensko

Úspešný projekt Pláž Staré Mesto na Fajnorovom nábreží vznikol za podpory spoločnosti JTRE minulý rok. Priniesol Bratislavčanom aj  na ľavom brehu Dunaja zaujímavý rekreačný priestor v podobe novej mestskej pláže. Dlhodobo nevyužívané pozemky medzi Starým mostom a parkoviskom Osobného prístavu sa zmenili na unikátnu zónu, ktorú si obyvatelia hlavného mesta i turisti rýchlo obľúbili. Developerská spoločnosť JTRE, ktorá je partnerom pláže Staré Mesto, sa rozhodla tento rok priniesť na pláž viac aktivít pre rodiny s deťmi. Rodičia a ich ratolesti sa môžu každú augustovú sobotu o 10:30 tešiť na zaujímavý program.

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies