Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. novembra 2013 VyhláseniaOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

99% – občiansky hlas: Ignorovaním volieb odmietli starých politikov

BRATISLAVA 13. novembra – Najdôležitejším výsledkom volieb do VÚC je, že ich 4 z 5 ľudí odignorovali. Viac ako 3 a pol milióna voličov nevyužilo svoje právo rozhodovať o smerovaní svojich regiónov, pretože neveria, že by sa niečo mohlo zmeniť. 99% – občiansky hlas vyzýva na zmeny, ktoré vrátia dôveru ľudí vo svojich volených zástupcov.
Politické strany budú hľadať vo výsledkoch volieb čísla, ktoré označia za svoj úspech, ako to robia už viac ako 20 rokov. Opäť zavrú oči pred realitou, ktorá je nepríjemnejšia než sú si ochotní priznať. Ľudia politikom neveria a odmietajú byť viac súčasťou cirkusu, kde sa tí istí obstarožní politici hádajú pred kamerami, aby si neskôr v zákulisí podali ruky a spoločne rozkrádali našu krajinu.
99% – občiansky hlas vyzýva na zmeny, ktoré vrátia dôveryhodnosť demokratickým voľbám ešte predtým, než moc vezmú do rúk silnejúce radikálne skupiny. To, že ľudia nejdú voliť neznamená, že nemajú názor na to, ako majú byť spravované veci verejné. Práve naopak, posielajú tým silný odkaz skorumpovaným politikom, že ich čas je preč.
Hnutie 99% – občiansky hlas naďalej ponúka alternatívu k parlamentnej ľavici aj pravici, ktoré na celej čiare zlyhali. Ponúkame vládu odborníkov a zdravého rozumu, kde prvé miesto nebudú mať záujmy politikov, ale priority bežných ľudí – slušná minimálna mzda, kvalitné školstvo a zdravotníctvo a spravodlivý daňový a odvodový systém.

Tlačový servis
99% – občiansky hlas

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Je na zmenu poisťovne potrebný podpis overený notárom? Union ponúka praktický prehľad možností, ktoré môžu uľahčiť voľbu novej zdravotnej poisťovne Dobrovoľníci zo spoločnosti Henkel Slovensko sa opäť zapojili do podujatia Naše Mesto

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.