Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Pathviezdickovy2.jpg
Foto: Bux.sk
12. júna 2024 PR správyKultúraKnihy od PRservis.skSITA Diskusia()

5 žien a 5 tajomstiev. Päťhviezdičkový víkend, na aký sa nezabúda!

12.6.2024 – Láska, nádej, odpustenie a priateľstvo. Aj to je Päťhviezdičkový víkend od najpredávanejšej kráľovnej plážového čítania Elin Hilderbrand. Príbeh influencerky, ktorá po tragickom zlome vo svojom živote usporiada nezabudnuteľný víkend…

Život päťdesiatničky Hollis Shawovej je na prvý pohľad priam idylický. Hollis je autorkou obľúbeného blogu o varení, má vysnívaného manžela, kardiochirurga Matthewa, a šikovnú dcéru Caroline. Aj ona sama pôsobí ako dokonalá matka a manželka. Jedného dňa sa jej však život obráti naruby: Matthew zahynie pri autonehode.

Hollis sa zrúti celý svet. S Caroline má napäté vzťahy a cíti sa opustená. Jedného dňa sa dočíta o tzv. Päťhviezdičkovom víkende – istá žena si pozvala k sebe na víkend štyri priateľky z rôznych životných období.
Hollis sa rozhodne, že aj ona usporiada takýto víkend. Pozve svoju najlepšiu kamarátku z čias dospievania, kamarátku z vysokej školy, kamarátku, ktorá pri nej stála v najťažších chvíľach života, a ženu, s ktorou sa nikdy nestretla – tajomnú fanúšičku zo svojho blogu.

Chcela som byť obklopená ľuďmi, ktorí ma poznajú najlepšie, aj keď som niektoré kamarátky nevidela celé roky a nebola som s nimi v kontakte. Aj keď sme už toho nemali toľko spoločného. Aj keď sa tieto ženy navzájom dobre nepoznali – alebo vôbec. Chcela som osláviť priateľstvá, vďaka ktorým som sa stala tým, kým som.

Elin hilderbrand.jpg
Elin Hilderbrand.Foto: Bux.sk

Päť žien – každá z nich úplne iná a každá zápasí s inými vážnymi problémami – sa teší na dokonalý víkend v Hollisinom prekrásnom dome postavenom v koloniálnom štýle pri Atlantiku. Čas strávený spolu však obnaží nezahojené staré rany a odhalí dlho skrývané tajomstvá…

Keď päťhviezdičkový víkend uplynie, ani jedna zo žien sa nevráti domov taká, aká bola predtým.

Päťhviezdičkový víkend je prekvapivý a podmanivý príbeh o priateľstve, láske a sebapoznaní od najpredávanejšej kráľovnej plážového čítania. Svieže čítanie, srdečné a miestami nostalgické. Skvelé obsadenie a rozmanité postavy, ktoré vám vojdú pod kožu. Nesmierne citlivý príbeh o sile priateľstva, pocta ženám rôzneho veku, aj spoločenského postavenia.

Príbeh, ktorého odkaz je jasný: je nesmierne dôležité rozvíjať vzťahy s priateľmi, známymi. Vážiť si ich a starať sa o nej. Pretože len vďaka nim dokážete nachádzať radosti v jednoduchých veciach a napohľad obyčajných okamihoch. Len vďaka nim prichádzajú do vášho života nečakané zvraty, ktoré môžu úplne zmeniť cestu, po ktorej kráčate…

Informačný servis

K téme

Emóciami nabitý príbeh od Taylor Jenkins Reid. Pravé lásky Teroristický útok na letisku, top modelka a znetvorená tvár

Témy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Knihy

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.