Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. novembra 2016 Nezaradené od PRservis.skSITA Diskusia()

FUTBAL: Francúzsko – I. liga – Monako deklasovalo Nancy – 1

PARÍŽ 5. novembra (SITA) – Futbalisti Monaka splnili úlohu favorita a na vlastnom trávniku zdolali hráčov Nancy jednoznačne 6:0 v sobotňajšom stretnutí 12. kola najvyššej francúzskej súťaže. Domáci sa ujali vedenia gólom Falcaa, ten do polčasovej prestávky pridal aj druhý presný zásah, keď premenil pokutový kop. Demontáž súpera z Nancy pokračovala po zmene strán: postupne sa presadili Mbappe, Carrillo a opäť z pokutového kopu Fabinho. Na zahanbujúcich 6:0 upravil skóre zápasu v nadstavenom čase svojim druhým gólom Carrillo.

Výsledok sobotňajšieho stretnutia 12. kola najvyššej francúzskej futbalovej súťaže Ligue 1:

AS Monako – Nancy 6:0 (2:0)
Góly: 25. a 30. Falcao (druhý z pok. kopu), 87. a 90.+ Carrillo, 65. Mbappe, 90. Fabinho (z pok. kopu)