Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. októbra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Za donášku jedla v Bratislave už môžete platiť aj online

BRATISLAVA 11. októbra – Internetový portál ham.sk, ktorý združuje vo svojej ponuke veľké množstvo reštauračných prevádzok z celej Bratislavy, rozširuje svoje portfólio služieb. Zákazníci portálu ham.sk budú môcť odteraz platiť za donášku jedla nielen v hotovosti či gastrolístkami, ale aj online – platobnou kartou. Takúto možnosť zatiaľ neponúka žiadny z konkurenčných portálov.

Ham.sk je nový portál zameraný na rozvoz jedla v rámci Bratislavy. Portál má ambíciu poskytnúť maximálny komfort pre klienta a stať sa priekopníkom na trhu spojeného s donáškou jedla. „Filozofiou projektu je čo najflexibilnejšie reagovať na potreby a požiadavky zákazníka. Jednou z požiadaviek, ktorú sme počas fungovania zaznamenali, bola možnosť platby kartou. Táto možnosť bola z hľadiska vylepšenia služieb jedna z najpreferovanejších, a preto sme sa ju rozhodli zaviesť do praxe a vyjsť našim zákazníkom v ústrety,“ vysvetľuje šéf projektu Boris Gombarčík, z portálu ham.sk.

Portál prináša jednoduché a prehľadné objednávkové menu, kde si zákazník môže vybrať z bohatej ponuky reštaurácií v hlavnom meste. Navyše ham.sk dokáže zabezpečiť rozvoz jedla aj z tých prevádzok, ktoré ho bežne neponúkajú. „Sami máme často chuť na jedlo z obľúbenej reštaurácie, ktorá štandardne rozvoz nezabezpečuje,“ uviedol Boris Gombarčík. „Preto sme sa rozhodli vytvoriť vlastnú kuriérsku službu, ktorá sa postará o donášku aj z reštaurácií, kde to inak nie je možné.“ Podmienkou je, aby reštaurácia bola súčasťou portálu ham.sk. O efektivite tejto služby, svedčí aj fakt, že sa do projektu zapojilo už viac než 50 prevádzok.

Boris Gombarčík
šéf projektu ham.sk
Tel. +421 905 328 785
e-mail: borgo@ham.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

Odporúčané články

Projekt Pomáhame potravinami presiahol očakávania Tesco Potraviny domov sa rozrastá do ďalších miest a obcí

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies