Svetový trend v tipovaní dorazil aj na Slovensko!

14. 07. 2017 | Kategória: Ostatné

BRATISLAVA 14. júla 2017 – Všetko na jednom mieste – s takýmto podtitulom spustila stávková spoločnosť Niké v uplynulých dňoch zaujímavú novinku pre všetkých tipérov. Ako prvá na Slovensku prichádza s konceptom všetkých služieb na jednej jedinej obrazovke.

Máte v tipovaní Borbel? Pýta sa Laco Borbély a predstavuje tak tipérom novú ponuku kurzov s názvom Niké ONE. Tá prináša väčší prehľad v stávkach, komfort a rýchlejší prístup k užitočným informáciám. Čo to znamená v praxi? Na jednej obrazovke máte k dispozícii kompletnú ponuku kurzov a je úplne jedno, či sa zápas začína zajtra, o hodinu alebo práve prebieha. O žiadny z nich už neprídete. A dokonca si ich v ľubovoľnom pomere môžete nakombinovať na svoj tiket.

https://www.youtube.com/watch?v=l64NgWjWaCg

Potrebujete analýzu niektorého zo zápasov, sledovať živý prenos alebo získať prehľad o priebehu stretnutia s užitočnou funkciou RADAR? Alebo sa chcete o tipovaní porozprávať s ostatnými tipérmi v chate? Všetky tieto funkcie má Niké ONE na rovnakom mieste bez akejkoľvek nutnosti preklikávania sa inam. Navyše si túto ponuku môžete prispôsobiť rôznymi filtrami alebo si vytvoriť vlastný výber obľúbených líg či turnajov.

Niké ONE prináša tipérsky komfort na svetovej úrovni. Posúďte sami!