Amway prináša nový rad šampónov a kondicionérov SATINIQUE

18. 03. 2014 | Kategória: Ostatné

BRATISLAVA 18. marca - Zdravé, lesklé a krásne vlasy nemusia byť len sen. Spoločnosť Amway prináša nový rad šampónov a kondicionérov SATINIQUE, ktoré predstavujú nové možnosti ako rozžiariť Vaše vlasy a dať im silu.

Exkluzívna patentovaná technológia ENERJUVE obsahuje jedinečný rad posilňujúcich lipidov, spevňujúceho kreatínu a látky 18-MEA (kyselina 18-methyleikosanová), čo je prírodná zložka vlasov zabezpečujúca ich zdravie a lesk. Vždy, keď sa vlasy zafarbia, môže sa z ich povrchu stratiť viac ako 80 % tejto zložky a nie je možné ju prirodzene regenerovať. Komplex ENERJUVE pomáha 18-MEA obnovovať a udržuje tak vlasy hebké a jemné. Účinný komplex preniká do jadra vlasov, sústreďuje sa na známky poškodenia a vlasy opravuje a revitalizuje rovnako z vnútra ako aj z vonku. Ošetrujúca kúra unikátneho komplexu ENERJUVE kompenzuje záporný náboj vlasov výsledkom čoho je doslova ich nový život.

"Zistili sme, že lipidy a kreatin pri posilňovaní a oprave vlasov vzájomne spolupracujú," vysvetlil Lane Duvel, vedúci vedeckých pracovníkov v oblasti starostlivosti o telo spoločnosti Amway.

Každý výrobok nového radu SATINIQUE navyše obsahuje zmes bylín a živín dodávajúcich vlasom vitalitu. Sú starostlivo vyberané pre konkrétny typ vlasov. "Navyše kolekcia sa môže pochváliť dvomi úplne novými vôňami a moderným designom obalov, ktoré majú ergonomický a ľahko uchopiteľný tvar," uviedla Ildiko Dikošová, riaditeľka spoločnosti Amway Slovensko.

Pre vlasy suché, nepoddajné a skrepovateľné je určený SATINIQUE Vyhladzovací šampón s hydratačným účinkom a SATINIQUE Vyhladzovací kondicionér s hydratačným účinkom. Oba prípravky vlasy hydratujú a dodávajú im lesk. Obsahujú olej z orechov KuKui a provitamín B5, ktoré sú zdrojom jemnosti, hladkosti a lesku.

Pre vlasy jemné, tenké alebo bez objemu je určený SATINIQUE Šampón na zväčšenie objemu vlasov a SATINIQUE Kondicionér na zväčšenie objemu vlasov. Jedinečná zmes oleja z makadamových orechov a sójové proteíny poskytujú tenkým a ochabnutým vlasom bez života prirodzený objem a prevzdušnenie. Vlasy tak získavajú tvar a iskru.

Pre vlasy farbené, poškodené UV žiarením a chemicky je určený SATINIQUE Šampón na farbené vlasy, SATINIQUE Kondicionér na farbené vlasy a SATINIQUE Revitalizačná maska na vlasy. Výťažok z jadierok granátového jablka a hrozna jemne opravuje rozštiepené končeky a chráni vlasy vystavené UV žiareniu alebo chemickému ošetreniu pred stratou farby. Zloženie bez sulfátov umožňuje dlhšie udržať prirodzenú farbu vlasov.

Pre všetky typy vlasov a rýchlu starostlivosť je určený SATINIQUE Šampón s kondicionérom 2 v 1 predstavujúci ideálny spôsob ako vlasy umyť a zaistiť im vyváženú výživu. Zmes oleja semien boráka lekárskeho (Borago officinalis), vitamínu E a provitamínu B5 poskytuje extra starostlivosť, hydratáciu a ochranu vlasov pre tých, čo majú veľmi málo času.

O spoločnosti Amway
Amway je najväčšou spoločnosťou priameho predaja na svete a 28.najväčšia americká súkromná firma podľa rebríčku časopisu Forbes. Amway bola založená v roku 1959 podnikateľmi Richom DeVosom a Jayom Van Andelom a má sídlo v meste Ada v Michigane v USA. Amway ponúka spotrebný tovar a podnikateľskú príležitosť prostredníctvom siete viac ako 3 miliónov nezávislých distribútorov vo viac ako 100 krajinách a teritóriách sveta zahrňujúcich Áziu, Afriku, Austráliu, Európu, Severnú a Južnú Ameriku.

Najpredávanejšími výrobkami Amway sú doplnky výživy značky Nutrilite, výrobky starostlivosti o pleť a dekoratívna kozmetika Artistry a systém na doúpravu vody eSpring. Spoločnosť svoje výrobky vyvíja, vyrába a poskytuje potrebnú logistickú podporu prostredníctvom dcérskych spoločností Access Business Group a útvarov Alticor Corporate Enterprises. Vo vlastných výskumných strediskách viac ako 700 vedcov uskutoční ročne okolo 500 tisíc testov zaručujúcich najvyššiu kvalitu a bezpečnosť. Amway je vlastníkom 1000 patentov a ďalších 800 ich je v procese registrácie.

Spoločnosť Amway ponúka zákazníkom záruku spokojnosti, ktorá umožňuje vrátenie aj použitých výrobkov. Rozsah tejto záruky dokonca prevyšuje odporučenia stanovené Svetovou federáciou asociácií priameho predaja (WFDSA).

Viac informácií na: www.amway.com, www.amway.sk

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .


ax